הנה עוד מעט קט וחברתכם או בת משפחתכם הופכת לאם טרייה. ההתרגשות המלווה עצומה, וקשה לתאר אפילו מה עובר על האם לעתיד עומדת בפני החוויה הנפלאה ביותר בחייה. הימים הראשונים מלווים בחששות וקשיים לא מעטים עקב העייפות והקשיים הפיזיים הנלווים לתהליך הלידה והנגרמים על ידו, וזה הזמן הטוב ביותר להרעיף אהבה ותשומת לב על היולדת. ההתלבטות לא פשוטה כלל וכלל – איזו מתנת לידה אפשר להביא? בחירת מתנה ליולדת בהחלט אינה פשוטה. במאמר זה נציע מספר אפשרויות למתנות ליולדת.

 

התמודדות למול ההיצע

ראשית, טרם נדבר על המתנות עצמן, להלן מדריך זריז כיצד להתמקד במתנה הנכונה. כידוע, האינטרנט הביא להיצע אדיר בתחום מתנות לידה וכיום ניתן למצוא מתנה ליולדת במאות אתרים ברשת. כיצד מתמודדים מול ההיצע? במילה אחת – התמקדות. חישבו על היולדת, על ההכרות שלכם עימה. על אופייה ועל אהבותיה – וכעת חישבו על מה צריכה אם טרייה ולמה זקוק תינוקה. שילוב הפרמטרים הנ"ל יסייע בידכם למקד את החיפוש שלכם בצורה טובה יותר ולסייע לבחור את המתנה המתאימה ביותר.

 

מתנה ליולדת – מגבת לתינוק

מי שחווה את החוויה הזו כבר יודע היטב כי בשבועות הראשונים התינוק זקוק לציוד רב – גם לאמבט. מגבת לתינוק בעיצוב אישי עם שמו של התינוק יכול להוות מתנה נפלאה ומקסימה שגם תישמר כשהתינוק יגדל.

 

מתנה ליולדת – כובע לתינוק

אביזר לבוש זה שלעתים שוכחים לתת עליו את הדעת הוא הכרחי במיוחד בשבועות הראשונים אך בעיקר בחורף. תינוק רך שזה עתה נולד יזדקק לכובע בשבועות הראשונים ללא קר למזג האוויר, אך בחורף כולם זקוקים לכובעים מחממים ונעימים. כיום ניתן למצוא אתרים המציעים כובעים מיוחדים לתינוקות, עם הדפס או רקמת שמו של התינוק ועשויים מחומרים נעימים ואיכותיים. זוהי מתנת לידה שימושית ביותר וניתן לקנות בכמה גדלים, כדי שיתאימו לתינוק גם כשיגדל מעט.

 

מתנה ליולדת – ערכת כלי טיפוח

הלידה הוא תהליך מעייף ומתיש – פיזית ונפשית. הימים הראשונים שלאחר הלידה מלווים במתחים רבים הנובעים משינויים הורמונאליים, מההנקה וכמובן מההתרגשות הרבה שבגידול תינוק קטן ומתוק. מתנת לידה בצורת ערכת כלי טיפוח תהיה מתנה נפלאה ליולדת, שתאפשר לה גם להתפנק ולהעניק לעצמה זמן איכות שיסייע לה להתאושש. כלי טיפוח ותכשירי ספא בעיקר – שמן אמבט ושמן גוף, קרם גוף וסבונים בניחוחות האהובים על היולדת יהוו מתנה נהדרת.

 

לסיכום

רכישת מתנות ליולדת נראית כיום כמשימה לא פשוטה עם כל ההיצע שיש בחוץ – אך בעזרת היכרות עם היולדת והתמקדות בדברים בסיסיים שהיא זקוקה להם בעקבות הלידה המשימה בהחלט הופכת להיות פשוטה יותר. כמובן שגם פריטים בסיסיים אלו יכולים להיות מותאמים אישית – כך שללא ספק יהוו מתנה ליולדת בלתי נשכחת. אנו מאחלים לכם קנייה נעימה וכמובן מזל טוב ובשעה טובה!